Video RYBIČKA se vyrábí sto let—>

 


Pískovací box Unicraft


Nově v eShopu!

Sportovní MIKOV 366-XG-14 


LASEROVÝ  POPIS

JAK NA TO...


Dárková krabička DDKLovecké nože...» Reklamace - formulář

Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

Jméno a příjmení

Adresa

Telefon a e-mail

 

Označení prodávajícího nebo servisu: Jiří Venclík

IČ prodávajícího nebo servisu: 452 33 853

Adresa prodávajícího nebo servisu: Gagarinova 442, 783 65, Hlubočky - Mariánské Údolí

 

 

Uplatnění práva z vadného plnění (reklamace)

 

Vážení,

 

dne ………… ve vašem e-shopu ………...............zakoupil ..................... zn. ....................... Popište závadu zboží: ................................................................................................................................................................

Vzhledem k tomu, že se zřejmě jedná o vadu odstranitelnou, žádám vás o opravu.................... (jasné uplatnění práva z vadného plnění), a to nejpozději v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů.

Zároveň vás žádám o vystavení písemného potvrzení o uplatnění reklamace s uvedením, kdy jsem právo uplatnil, co je obsahem reklamace spolu s mým nárokem na opravu a následně o potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání.

Předem děkuji za kladné vyřízení

 

..............................................

(vlastnoruční podpis)

 

Přílohy:

Kopie kupního dokladu


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

ZDNjZ